Titles you rated
Temptation of WifeRated ★ 3.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
The Sound of Your HeartRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 5.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
Emergency CoupleRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Secret LoveRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.5
Voice season1Rated ★ 4.5
Wang's FamilyRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.5
Love in the MoonlightRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 5.0
Yong PalRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0