Titles you rated
Men in Black 3Rated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 1.5
The RevenantRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
The KingRated ★ 3.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
ThorRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.0
Non-StopRated ★ 3.5
Steel RainRated ★ 3.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.0