Series
Ratings
20
Master's SunRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
Legal HighRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 2.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.5
NonstopRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.0