Movies
Ratings
464
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.5
EternalsRated ★ 3.0
DuneRated ★ 4.0
Lady MacbethRated ★ 3.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 3.5
The Suicide SquadRated ★ 4.5
CruellaRated ★ 3.5
Sweet & SourRated ★ 3.0
The Conjuring: The Devil Made Me Do ItRated ★ 2.5
Little ForestRated ★ 4.5
The White TigerRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 3.0
The Danish GirlRated ★ 4.0
MinariRated ★ 4.0
Eyes Wide ShutRated ★ 3.5
Seducing Mr. PerfectRated ★ 3.0
VivariumRated ★ 3.0
The Beast And The BeautyRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 4.0