Series
Ratings
75
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.5
BridgertonRated ★ 3.5- Damn Good CompanyRated ★ 5.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 5.0
The Umbrella AcademyRated ★ 5.0
Good GirlsRated ★ 3.0
Why Women KillRated ★ 5.0
Into the NightRated ★ 5.0
Years and YearsRated ★ 5.0
Love Is BlindRated ★ 3.5
The CircleRated ★ 3.0
The World of the MarriedRated ★ 4.5
Doctor FosterRated ★ 5.0
The WitcherRated ★ 4.5
Good GirlsRated ★ 5.0
Good GirlsRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Walking DeadRated ★ 4.0