Movies
Ratings
74
Gone GirlRated ★ 5.0
The PiratesRated ★ 2.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
RatatouilleRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 2.5
28 Days LaterRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 3.0
HerRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 5.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.0
UpRated ★ 3.0
GravityRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 4.0