Titles you rated
Us and ThemRated ★ 4.5
CocoRated ★ 3.5
The MercilessRated ★ 3.0
The Theory of EverythingRated ★ 3.5
OkjaRated ★ 3.5
Way Back HomeRated ★ 2.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Only Lovers Left AliveRated ★ 3.0
The House of Small CubesRated ★ 4.0
PatersonRated ★ 5.0
A Brighter Summer DayRated ★ 5.0
Pink Floyd: The WallRated ★ 5.0
Extremely Loud & Incredibly CloseRated ★ 4.0
Kill Your DarlingsRated ★ 3.5
Louder Than BombsRated ★ 3.5
Mr. Magorium's Wonder EmporiumRated ★ 3.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 2.0
The Man in the Iron MaskRated ★ 2.5
I Killed My MotherRated ★ 3.5
Perfect NumberRated ★ 2.0