Movies
Ratings
802
The Phoenician SchemeRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
SicarioRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Murder MysteryRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Drive-Away DollsRated ★ 3.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The Bad Guys 2Rated ★ 3.5- NoiseRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
SleepRated ★ 2.5
Beau Is AfraidRated ★ 2.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 2.0
The BrutalistRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 3.0
HarbinRated ★ 3.0