Titles you rated
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 3.5
AemaRated ★ 3.0
Murder MindfullyRated ★ 3.0
Better Late Than SingleRated ★ 3.5
Blue BoxRated ★ 3.5
KaosRated ★ 4.5
Dahmer - Monster: The Jeffrey Dahmer StoryRated ★ 2.0
Trailer Park BoysRated ★ 3.5
Baby ReindeerRated ★ 4.0
Cunk on EarthRated ★ 4.0- Grand ArmyRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 3.0
Grand Maison TokyoRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
The 8 ShowRated ★ 2.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Severance Season 1Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
The Bear Season 3Rated ★ 4.5