Titles you rated
JokerRated ★ 4.5
Mid90sRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.5
Tune in for LoveRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
A Star Is BornRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 5.0
Manchester by the SeaRated ★ 4.0
New TrialRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.0
La La LandRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
After the StormRated ★ 3.5
Operation ChromiteRated ★ 3.0
The Last PrincessRated ★ 5.0
TunnelRated ★ 4.0