Movies
Ratings
518
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The War of the RohirrimRated ★ 4.0
Porco RossoRated ★ 4.5
Kung Fu Panda 4Rated ★ 3.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 4.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 2.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 4.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 4.0
The Boss BabyRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
LightyearRated ★ 3.0
VenomRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 3.5
Pride & PrejudiceRated ★ 5.0