Movies
Ratings
173
Suicide SquadRated ★ 4.5
Step Up RevolutionRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
LolitaRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 5.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.5