Titles you rated
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 4.0
KOKUHORated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 2.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
I'm Still HereRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.0
Stop Making SenseRated ★ 4.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
IntimaciesRated ★ 4.0
Touching the Skin of EerinessRated ★ 3.5
ConstantineRated ★ 3.5
Swallowtail ButterflyRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
IncendiesRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 2.5
Naked LunchRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5