Titles you rated
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
ExtracurricularRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.5
Let's EatRated ★ 3.5
ManiacRated ★ 5.0
Overprotected KahokoRated ★ 4.5
Good Morning CallRated ★ 4.0
Under the DomeRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.0- Bambino!Rated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Mosaic JapanRated ★ 3.0
Aoi Yu × Yottsu No Uso CamouflageRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
The IT CrowdRated ★ 3.5- おせんRated ★ 4.5