Titles you rated
HappinessRated ★ 3.0
Wonderful NightmareRated ★ 2.5
The Hateful EightRated ★ 3.5
School of RockRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 2.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 2.0
Son of SaulRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 2.5
Dirty GrandpaRated ★ 3.0
Hail, Caesar!Rated ★ 4.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 1.0
The LobsterRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 3.5
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.5
WildRated ★ 2.5
IdaRated ★ 4.0
John WickRated ★ 3.5
Hitman: Agent 47Rated ★ 2.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.5