Series
Ratings
23- Men on a MissionRated ★ 4.0
Padam PadamRated ★ 5.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 2.0- 72 Seconds Season 1Rated ★ 2.5
Grey's AnatomyRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 2.5- DEATH NOTERated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 5.0- 소년탐정 김전일 Original 3기Rated ★ 5.0
- 소년탐정 김전일 Original 2기Rated ★ 5.0
Kindaichi Case FilesRated ★ 5.0- 신 도라에몽Rated ★ 4.0
LostRated ★ 5.0