Titles you rated
Your Home is My BusinessRated ★ 3.0
Nagi's Long VacationRated ★ 4.0
WomanRated ★ 3.0
Hanzawa Naoki SpecialRated ★ 2.0
Good DoctorRated ★ 3.0
Prison PrincessRated ★ 4.0
Golden FishRated ★ 2.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 3.5- Shirato Osamu No JikenboRated ★ 1.5
The FirstbornRated ★ 2.5- Alien SamRated ★ 0.5
- Eun ShilRated ★ 3.5
- KkangsooniRated ★ 3.0
- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 2Rated ★ 3.0
Melody of LoveRated ★ 0.5
My Secret HotelRated ★ 2.0- Rainbow RomanceRated ★ 2.5
Kimchi Cheese SmileRated ★ 2.5
Six SiblingsRated ★ 4.0