Movies
Ratings
406
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
Keys to the HeartRated ★ 3.5
Jerry MaguireRated ★ 4.5
A Wedding InvitationRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 3.5
Planet of the ApesRated ★ 3.5
BeatRated ★ 3.0
About a BoyRated ★ 4.0
Initiation LoveRated ★ 4.0
The Light Between OceansRated ★ 3.0
SecretRated ★ 3.5
Child's PlayRated ★ 4.0
Before I FallRated ★ 2.5
The Day He ArrivesRated ★ 3.5
Our SunhiRated ★ 3.5
Jack ReacherRated ★ 4.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 3.0
Wicker ParkRated ★ 3.5
A Silent VoiceRated ★ 4.0
The Battleship IslandRated ★ 2.5