Titles you rated
Behind the White TowerRated ★ 5.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 4.0
Five EnoughRated ★ 4.0
Temperature of LoveRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
GiantRated ★ 4.5
Sharp1Rated ★ 3.5
Autumn in My HeartRated ★ 4.0- Black Rubber ShoesRated ★ 4.5
While You Were SleepingRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
PunchRated ★ 4.5
Abnormal SummitRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0