Series
Ratings
90
GoblinRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
The Princess's ManRated ★ 2.5
Pride and PrejudiceRated ★ 3.5
IRISRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.5
Doctor StrangerRated ★ 3.5
SignRated ★ 4.0
Fated to Love YouRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 3.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 2.5
Marriage, Not DatingRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
The MentalistRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 3.5