Movies
Ratings
289
Moonrise KingdomRated ★ 2.5
Coffee and CigarettesRated ★ 4.0
Son of SaulRated ★ 3.5
VolverRated ★ 3.5
The FallRated ★ 3.5
SakuranRated ★ 2.5
Midsommar Director's CutRated ★ 3.5
Chico & RitaRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.0
Moonlit WinterRated ★ 4.0
Young & BeautifulRated ★ 3.5
Bleak NightRated ★ 4.0
PersonaRated ★ 3.5
Painted FireRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 3.5
FarinelliRated ★ 3.5
Loving VincentRated ★ 4.5
Sid & NancyRated ★ 3.0
On the Beach at Night AloneRated ★ 2.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.5