Titles you rated
Sex and the CityRated ★ 5.0
The Ugly TruthRated ★ 2.5
The Princess DiariesRated ★ 5.0
She's the ManRated ★ 4.0
The ProposalRated ★ 5.0
Freaky FridayRated ★ 3.0
The Sisterhood of the Traveling PantsRated ★ 2.5
Just MarriedRated ★ 5.0
17 AgainRated ★ 5.0
Little Black BookRated ★ 4.0
Uptown GirlsRated ★ 4.0
The Parent TrapRated ★ 5.0
The Nanny DiariesRated ★ 3.5
Wild ChildRated ★ 3.5
Just My LuckRated ★ 4.0
Sydney WhiteRated ★ 4.0
Sex and the City 2Rated ★ 5.0
13 Going on 30Rated ★ 4.0
Pitch PerfectRated ★ 5.0
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 4.5