Movies
Ratings
76
Stranger Than FictionRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Mr. NobodyRated ★ 5.0
Big FishRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 5.0
Gone GirlRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
MadagascarRated ★ 5.0
Seven DaysRated ★ 4.5
Spider-Man 2Rated ★ 4.5
Black SwanRated ★ 4.5
Bloody TieRated ★ 4.5
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 5.0
Toy Story 2Rated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
My Name Is KhanRated ★ 5.0
Deja VuRated ★ 4.0