Titles you rated
Suicide SquadRated ★ 1.5
Steel RainRated ★ 3.0
The Great BattleRated ★ 2.0
My Annoying BrotherRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.0
Man of MenRated ★ 3.5
A Lot Like LoveRated ★ 2.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5
The Kissing BoothRated ★ 3.0
Midnight SunRated ★ 4.5- One-Two-Three Now!Rated ★ 4.0
Miss You AlreadyRated ★ 3.5
Side EffectsRated ★ 3.0
Ma MaRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
Heart BlackenedRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
American HoneyRated ★ 3.0