Titles you rated
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 4.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 2.5
Love Playlist Season 1Rated ★ 3.0
RememberRated ★ 2.5
They Kiss AgainRated ★ 5.0
It Started With a KissRated ★ 4.5
A Love So BeautifulRated ★ 4.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5
Baby Faced BeautyRated ★ 3.0
School 2017Rated ★ 1.0
Bring It On, GhostRated ★ 3.5
Obstetrics and Gynecology DoctorsRated ★ 4.0
The Vineyard ManRated ★ 4.0
My Fair LadyRated ★ 3.5- You Are My DestinyRated ★ 3.0
- Phantom SingerRated ★ 3.5
The Gentlemen of Wolgyesu Tailor ShopRated ★ 3.0
The Great DoctorRated ★ 3.5
7th Grade Civil ServantRated ★ 3.0- Black Rubber ShoesRated ★ 4.5