Titles you rated
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
My Tutor FriendRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.5
A Moment to RememberRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.5
FriendRated ★ 1.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.5
Paranormal Activity 4Rated ★ 0.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.5
Underground RendezvousRated ★ 3.0
Mulan IIRated ★ 5.0
Hachi: A Dog's TaleRated ★ 5.0