Series
Ratings
14
The PenguinRated ★ 4.0
Mercy for NoneRated ★ 3.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
Hyper KnifeRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.5
ShōgunRated ★ 4.0- DoubtRated ★ 3.5
Family PlanRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
My MisterRated ★ 4.5
Queen of the SouthRated ★ 4.0
Queen of the SouthRated ★ 4.0
Queen of the SouthRated ★ 4.0
The People vs. O.J. SimpsonRated ★ 4.0