Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 2.5
Alien: RomulusRated ★ 2.5
Love in the Big CityRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 3.5
Secret(working title)Rated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
Handsome GuysRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 3.0
A Man Called OttoRated ★ 3.5
Radio StarRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.5- Love ResetRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 3.5
The HappeningRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 2.5
ElementalRated ★ 4.0