Titles you rated
Game of ThronesRated ★ 4.5
Innocent DefendantRated ★ 3.5
Money FlowerRated ★ 4.0
Band of SistersRated ★ 3.5
DistortedRated ★ 3.0
Still Loving YouRated ★ 2.5
Fight For My WayRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 3.5
SignalRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0