Titles you rated
- 샤먼: 귀신전Rated ★ 4.0
DearestRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.0
Crime Scene 3Rated ★ 3.0
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 4.0
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 3.0
Crime SceneRated ★ 4.0
The MandalorianRated ★ 4.5
The MandalorianRated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Heartstopper Season 1Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Doctor ChaRated ★ 3.0
xxxHolic: RōRated ★ 4.0
xxxHOLiC - Lou AdayumeRated ★ 4.0- xxxHOLiC KeiRated ★ 4.0
xxxHOLiCRated ★ 3.5
MIU404Rated ★ 4.0
High School Mystery ClubRated ★ 4.0
Formula 1: Drive to SurviveRated ★ 3.0