Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The Pirates : The Last Royal TreasureRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 3.5
NocturnalRated ★ 2.5
Dog DaysRated ★ 4.0
About FamilyRated ★ 3.5
A Normal FamilyRated ★ 3.0
The CulpritRated ★ 3.0
UprisingRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
HopelessRated ★ 3.0
Don't Buy the SellerRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
MulanRated ★ 3.5
Our SeasonRated ★ 3.5- UnforgivableRated ★ 4.0
I Want to Know Your ParentsRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.5