Movies
Ratings
922
Good NewsRated ★ 3.5- One WinRated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.0
Save the Green Planet!Rated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 4.0
A Real PainRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
A Normal FamilyRated ★ 3.5
It Ends with UsRated ★ 2.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 3.0
RevelationRated ★ 1.5
Hunter KillerRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
AnoraRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.5
DamageRated ★ 3.5