Titles you rated
Dumb and DumberRated ★ 3.0
Monsters vs. AliensRated ★ 2.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 4.0
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 5.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.0
Alien³Rated ★ 3.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 2.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 4.5
CarsRated ★ 4.5
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.5
Scary MovieRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
12 Years a SlaveRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
Our Twisted HeroRated ★ 5.0
Monster HouseRated ★ 3.5
Secret SunshineRated ★ 3.0