Titles you rated
Black PantherRated ★ 4.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 3.0
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 3.0
BraveRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
A Bug's LifeRated ★ 3.5
Toy StoryRated ★ 3.0
Home Alone 3Rated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 2.5
Despicable MeRated ★ 3.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
HancockRated ★ 3.0
PixelsRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 2.5
MoanaRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0