Movies
Ratings
260
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.5
MarathonRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
My Sassy GirlRated ★ 3.0
The CobblerRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 3.5
Just My LuckRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
RedRated ★ 4.0
QuickRated ★ 2.5
Inside OutRated ★ 4.5
Lee Daniels' The ButlerRated ★ 4.0
DetachmentRated ★ 4.5
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 4.0
FameRated ★ 3.0
The Princess and the FrogRated ★ 3.0