Titles you rated
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 3.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.0
Lifting King KongRated ★ 3.0
The Last ExorcismRated ★ 1.0
Ju-on: The Beginning of the EndRated ★ 4.0
30 Days of NightRated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 3.5
Dracula UntoldRated ★ 4.0
Marriage BlueRated ★ 2.0
The Purge: AnarchyRated ★ 3.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.5
The TreacherousRated ★ 3.5
The Plan ManRated ★ 3.0
OculusRated ★ 3.0
PonyoRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 2.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 4.0