Titles you rated
VeteranRated ★ 4.5
Insidious: Chapter 3Rated ★ 4.5
MinionsRated ★ 4.5
Terminator GenisysRated ★ 4.5
Pokémon Ranger and the Temple of the SeaRated ★ 4.5
PixelsRated ★ 4.0
Yo-Kai Watch: The MovieRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.5
A Midsummer's FantasiaRated ★ 5.0
Midnight DinerRated ★ 3.0
Intimate EnemiesRated ★ 5.0
The Classified FileRated ★ 4.5
Jurassic WorldRated ★ 5.0
Northern Limit LineRated ★ 5.0- WishRated ★ 4.0
Phone BoothRated ★ 4.5
MatildaRated ★ 4.5
Sex and the CityRated ★ 3.5
SilencedRated ★ 4.0