Titles you rated
The Boss Baby: Family BusinessRated ★ 4.0
Jungle CruiseRated ★ 4.0
Black WidowRated ★ 4.5
CruellaRated ★ 3.0
The BrosRated ★ 3.0
F9: The Fast SagaRated ★ 4.0
Night in ParadiseRated ★ 3.0
TenetRated ★ 4.0
Daddy You, Daughter MeRated ★ 4.0
Love, AgainRated ★ 3.5- My Afternoons with MargueritteRated ★ 3.0
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 3.0
The Man Standing NextRated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Start-UpRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 4.5
What a Man WantsRated ★ 4.0