Titles you rated
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
San AndreasRated ★ 2.5
SpyRated ★ 4.5
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 2.0
Warm BodiesRated ★ 2.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
Summer WarsRated ★ 4.5
The Devil's GameRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 3.5
IdentityRated ★ 4.5
High School MusicalRated ★ 4.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.5
Corpse BrideRated ★ 3.0
Suspect XRated ★ 1.5
Meet the In-LawsRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0