Movies
Ratings
151
The Hateful EightRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.5
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
The Flowers of WarRated ★ 4.0
BraveheartRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
Northern Limit LineRated ★ 4.0
The Phantom of the OperaRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
Love, LiesRated ★ 3.5
SpellboundRated ★ 3.0
The PiperRated ★ 2.5
TangledRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
SilencedRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0