Titles you rated
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 1.0
The Hateful EightRated ★ 5.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
OnceRated ★ 3.0
AntichristRated ★ 2.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
Black WidowRated ★ 2.0
SoulRated ★ 4.0
EVANGELION: DEATH (TRUE)²Rated ★ 3.5
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 3.5
Neon Genesis Evangelion: Death & RebirthRated ★ 3.5
Transformers: The Last KnightRated ★ 1.5
American UltraRated ★ 1.5
The Suicide SquadRated ★ 3.0
HolidateRated ★ 3.0
Steven Universe: The MovieRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 2.0
The CourierRated ★ 1.5