Series
Ratings
186
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
How Heavy Are the Dumbbells You Lift?Rated ★ 3.5- 블리치Rated ★ 4.0
Mieruko-chanRated ★ 3.5
A Certain Magical IndexRated ★ 3.5
Food Wars!Rated ★ 1.5
BORDERRated ★ 3.5
Sword Art Online Alternative: Gun Gale OnlineRated ★ 3.5
Blue ExorcistRated ★ 3.5
Family Outing Season 1Rated ★ 4.5
NisekoiRated ★ 2.0
Do You Like Brahms?Rated ★ 5.0
OverlordRated ★ 4.5
One Spring NightRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 4.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 2.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.5
The Ancient Magus' BrideRated ★ 5.0
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 2.0