Movies
Ratings
3108
The Running ManRated ★ 3.5
The Running ManRated ★ 1.0
SinnersRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 3.0
A House of DynamiteRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 3.0
WeaponsRated ★ 3.0
The Woman in Cabin 10Rated ★ 2.0
Bring Her BackRated ★ 3.5
CompanionRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Wolf ManRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
HellboyRated ★ 1.5