Titles you rated
- The FrogRated ★ 3.5
Tokyo SwindlersRated ★ 3.0
The WhirlwindRated ★ 3.0
ConnectionRated ★ 4.5
Blood FreeRated ★ 2.5
The 8 ShowRated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 2.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
Marry My HusbandRated ★ 2.0
The BequeathedRated ★ 3.0
LTNSRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.5
A Shop for KillersRated ★ 4.5
Flower of EvilRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.0
The Worst of EvilRated ★ 4.0
BloodhoundsRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0