Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Hi.5Rated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
MaggieRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
VictoryRated ★ 3.5- PilotRated ★ 3.5
Mission: CrossRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Citizen of a KindRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
The MarvelsRated ★ 3.5
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 3.0
The CreatorRated ★ 4.5- Love ResetRated ★ 3.5