Movies
Ratings
48
MarathonRated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
ShrekRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 3.5
High School Musical 2Rated ★ 2.5
High School MusicalRated ★ 2.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 2.5
MulanRated ★ 3.0
Billy ElliotRated ★ 3.0
Bicentennial ManRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 3.0
Modern TimesRated ★ 4.0
SecretRated ★ 3.5
Joint Security AreaRated ★ 3.5
Toy StoryRated ★ 3.5