Movies
Ratings
30
UnbowedRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
ShooterRated ★ 4.5
The ScentRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
The Devil's GameRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.5
GravityRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 5.0
TangledRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 5.0
UltravioletRated ★ 2.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0