Titles you rated
Infinite ChallengeRated ★ 3.5
Tough Guy's LoveRated ★ 3.5- First LoveRated ★ 3.5
Heartless CityRated ★ 4.5
I Live AloneRated ★ 3.5
LastRated ★ 4.5
Witch HuntRated ★ 3.5
Save MeRated ★ 1.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 1.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 2.0
Abnormal SummitRated ★ 2.0- Men on a MissionRated ★ 3.0