Movies
Ratings
326
The Devil's GameRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.5
Spirits' HomecomingRated ★ 4.5
127 HoursRated ★ 4.5
LOST AND FOUNDRated ★ 3.5
The ServantRated ★ 4.5
Men in Black IIRated ★ 5.0
The PhoneRated ★ 4.5
My Sassy GirlRated ★ 4.5
Happy Death DayRated ★ 3.0
MadagascarRated ★ 3.0
Seven DaysRated ★ 3.0
Operation ChromiteRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 3.0
Perfect GameRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 1.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 5.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 1.0