Movies
Ratings
919
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
The FlashRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
The Night OwlRated ★ 3.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 2.0
MorbiusRated ★ 2.5
BargainRated ★ 3.5
Black AdamRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Day ShiftRated ★ 3.5
The Magnificent SevenRated ★ 2.5
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 2.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.0
Se7enRated ★ 4.0
Night in ParadiseRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
Bullet TrainRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 3.0
CarterRated ★ 1.5